Maritza Rodriguez

Foro de la actriz Maritza Rodriguez
 
ÍndiceÍndice  CalendarioCalendario  FAQFAQ  BuscarBuscar  MiembrosMiembros  Grupos de UsuariosGrupos de Usuarios  RegistrarseRegistrarse  ConectarseConectarse  

Comparte
 

 Historia e "Grua e Hekurt"

Ir abajo 
AutorMensaje
Admin
Admin


Mensajes : 21
Fecha de inscripción : 02/10/2010
Edad : 27

Historia e "Grua e Hekurt" Empty
MensajeTema: Historia e "Grua e Hekurt"   Historia e "Grua e Hekurt" Icon_minitimeSáb Oct 02, 2010 12:24 pm

"Grua e Hekurt" tregon historinë e Valentina Villalba (Lucero), një grua që ka gjithçka: bukuri, një pasuri që i lane prindërit e saj, një karrierë të suksesshme dhe një të dashur qe ajo e adhuron. Valentina mendon se lumturia do të jetë e plotë, kur ajo te martohet me të fejuarin e saj Alonso (David Zepeda), por realiteti është gati për të shkatërruar iluzionin e saj, sepse Alonso kërkon vetëm parate e saj , dhe përveç të qënit dashnori i Ivanes kushërires se saj (Gabriela Spanic) , ditën e dasmës e lë në altar. Nga ai moment, Valentina bëhet një grua e ftohtë, autoritare, dhe plot hidhërim. Kohe më vonë, ajo u takua me Jose Miguel (Fernando Colunga), i cili ka ardhur për të punuar në fermën e babait të tij. Përkundër të gjitha pengesave, Valentina lejon qe ndjenjat e saj për José Miguel ngadalë te ngjiten në nje kështjellë të ndërtuar rreth zemrës se saj, për të kapërcyer krenarinë , dhe të dorëzohet në dashurinë e vërtetë.
Volver arriba Ir abajo
Ver perfil de usuario http://telenovelas-albania.forumotion.eu
 
Historia e "Grua e Hekurt"
Volver arriba 
Página 1 de 1.

Permisos de este foro:No puedes responder a temas en este foro.
Maritza Rodriguez  :: Telenovelat aktuale ne Shqiperi :: Grua e hekurt/Soy tu duena-
Cambiar a: