Maritza Rodriguez

Foro de la actriz Maritza Rodriguez
 
ÍndiceÍndice  CalendarioCalendario  FAQFAQ  BuscarBuscar  MiembrosMiembros  Grupos de UsuariosGrupos de Usuarios  RegistrarseRegistrarse  ConectarseConectarse  

Comparte
 

 [Rebelet] Pr.Madariaga dhe ish-mesuesja Renata..

Ir abajo 
AutorMensaje
Admin
Admin


Mensajes : 21
Fecha de inscripción : 02/10/2010
Edad : 27

[Rebelet] Pr.Madariaga dhe ish-mesuesja Renata.. Empty
MensajeTema: [Rebelet] Pr.Madariaga dhe ish-mesuesja Renata..   [Rebelet] Pr.Madariaga dhe ish-mesuesja Renata.. Icon_minitimeSáb Oct 02, 2010 9:55 pm

Kane pasur nje lidhje sentimentale gjate xhirimeve te telenoveles.. Dashuria e tyre eshte kurorezuar ne martese dhe eshte bekuar me ardhjen e nje femije, djalit te tyre Santino.

[Rebelet] Pr.Madariaga dhe ish-mesuesja Renata.. 88704623

[Rebelet] Pr.Madariaga dhe ish-mesuesja Renata.. 85139708

[Rebelet] Pr.Madariaga dhe ish-mesuesja Renata.. 92905738

Ne vitin 2009 martesa e tyre kaloi disa kriza dhe aktualisht jane te ndare.
Volver arriba Ir abajo
Ver perfil de usuario http://telenovelas-albania.forumotion.eu
 
[Rebelet] Pr.Madariaga dhe ish-mesuesja Renata..
Volver arriba 
Página 1 de 1.

Permisos de este foro:No puedes responder a temas en este foro.
Maritza Rodriguez  :: Kuriozitete rreth Aktoreve :: A e dini se...???-
Cambiar a: