Maritza Rodriguez

Foro de la actriz Maritza Rodriguez
 
ÍndiceÍndice  CalendarioCalendario  FAQFAQ  BuscarBuscar  MiembrosMiembros  Grupos de UsuariosGrupos de Usuarios  RegistrarseRegistrarse  ConectarseConectarse  

Comparte
 

 Rregullat kryesore

Ir abajo 
AutorMensaje
Admin
Admin


Mensajes : 21
Fecha de inscripción : 02/10/2010
Edad : 27

Rregullat kryesore Empty
MensajeTema: Rregullat kryesore   Rregullat kryesore Icon_minitimeSáb Oct 02, 2010 10:22 pm

U kërkoj të gjithë anëtarëve që të përmbahen rregullave të mëposhtme në mënyrë që të shmanget një mosmarrëveshje.

1.Nese do te hapesh nje teme(me pare duhet te regjistrohesh) duhet te kesh kujdes si dhe ku ta vendosesh,sepse nese tema ka permbajtje jo te pershtatshme do te eleminoheni nga administratoret.

2.Anëtarët nuk duhen fyer me njëri-tjetrin, sepse secili do të dënohet dhe që në fund të fundit do largohet nga forumi!

3.Fotoja e profilit mund te nje zgjedhje e juaj, por mundesisht te jete brenda permbajtjes se forumit.

4.Eshte e keshillueshme qe te mos flitet per gjera jashte konteksit te temes...Nese keni dicka te tille per te thene mund ta realizoni nepermjet mesazheve private.

5.Anetaret me aktive do te ngrihen ne reputacion dhe do te marrin me shume pike.

TeleNovelas Albania @Team
Volver arriba Ir abajo
Ver perfil de usuario http://telenovelas-albania.forumotion.eu
 
Rregullat kryesore
Volver arriba 
Página 1 de 1.

Permisos de este foro:No puedes responder a temas en este foro.
Maritza Rodriguez  :: Rregullat e Forumit :: Rregullat kryesore-
Cambiar a: